Sklep Internetowy

Amberif 2019- zapowiedź

Urlop

Artykuł dla portalu trojmiasto.pl

Fashion&Jazz

Artykuł w magazynie Prestiż

Fashion&Jazz

Sopot Wave – relacja z pokazu mody

Pokaz Silk Epoque na Sopot Wave – 5 października 2018

Sesja zdjęciowa nad brzegiem morza

Amberif 2019- zapowiedź

Parę dni wstecz odbyła się w Showroomie w Orłowie pierwsza przymiarka kreacji przygotowywanych specjalnie na pokaz organizowany między innymi przez Michała Starosta- Amberif 2019. Tym razem marka Silk Epoque by Olga Ziemann łączy siły z A2 Jewellery by dumnie wkroczyć na wybieg pokazu. Zjawiskowej urody modelki, pasja i zaangażowanie organizatora oraz kreacje Olgii Ziemann będą nie lada atrakcją dla tegorocznych międzynarodowych największych targów bursztynu- Amberif. Zaprszam do śledzenia fotorelacji oraz filmów z wydarzenia na stronie https://silk-epoque.pl/aktualnosci/ , https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz na https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/ .

Więcej o wydarzeniu ->  http://amberif.amberexpo.pl/

Urlop

Zbieramy inspiracje na nowe realizacje i projekty. Jednocześnie mam przyjemność przypomnieć o naszej stronie https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/ oraz profilu na https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/ . Zamieszczamy tam wiele informacji i aktualności dotyczących naszych planów. Zapraszamy do showroomu jeszcze przed 18.02 🙂

Artykuł dla portalu trojmiasto.pl

Zapraszam do lektury artykułu na portalu trojmiasto.pl.  Wiele ciekawych informacji o projektantce Oldze Ziemann, o jej pasji, atelier i showroomie.

Atelier Silk Epoque powstało z pasji do jedwabiu. Jego właścicielka – Olga Ziemann stworzyła miejsce marzeń, w którym znajdziemy unikalną odzież – codzienną i wyjściową – z jedwabiu sprowadzonego z Azji i Włoch, a także ręcznie malowane jedwabne abażury. Prywatnie jest mamą, pasjonatką podróży, mody i muzyki. W rozmowie opowiada o początkach swojej marki i marzeniach, które wciąż czekają na zrealizowanie.

Czytaj więcej na:
https://deluxe.trojmiasto.pl/Jedwab-w-roli-glownej-Rozmowa-z-zalozycielka-marki-Silk-Epoque-n129770.html#tri

Fashion&Jazz

8.12 /2018 w Showroomie Silk Epoque odbył się pokaz mody marki oraz koncert jazzowy. Na pokaz zostało zaproszonych ok 50 osób ceniących dobrą jakość i szyk. Olga Ziemann zaprezentowała 21 kreacji zaczynając od tych  casualowych , kończąc na kreacjach sylwestrowych. Goście mieli okazję nacieszyć oko i przyjrzeć się z jaką dbałością traktowany jest jedwab. Dzięki doświadczeniu w szyciu tak wymagającego materiału jakim jest jedwab projektantka może sobie pozwolić na finezję w tworzeniu i jak sama mówi traktować jedwab w szczególny sposób.

Artykuł w magazynie Prestiż

Nawiązując do pokazu który miał miejsce 5.10.2018, w październikowym wydaniu magazynu prestiż ukazał się wywiad z twórczynią marki Silk Epoque. Można w nim przeczytać między innymi o tym skąd wzięło się zamiłowanie do jedwabiu. Zapraszam do lektury.

SILK EPOQUE artykul

Fashion&Jazz

Mamy przyjemność zawiadomić o zbliżającej się rocznicy otwarcia showroomu Silk Epoque by Olga Ziemann. Na inaguracji wydarzenia 08.12.2018 o godz. 19.00 odbędzie się pokaz mody marki Silk Epoque, koncert jazzowy oraz loteria. Tłem wydarzenia będą zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

 

Sopot Wave – relacja z pokazu mody

5 październik 2018 marka Silk Epoque by Olga Ziemann gościła na wybiegu imprezy Sopot Wave. Sopot Wave to nieoficjalne zakończenie sezonu żeglarskiego , podczas którego  odbyła się ceremonia wręczenia nagród oraz trofeum zwycięzcom Biznes Ligi Żeglarskiej 2018

Pokaz Silk Epoque na Sopot Wave – 5 października 2018

Wspólnym mianownikiem naszej pasji do żeglarstwa i jedwabiu jest wiatr. Wprawia on w ruch ciężkie łodzie, nadając im prędkość, z kolei lekkość jedwabiu traktuje sensualnie i pobudza zmysły. Już 5.10 odbędzie się pokaz mody towarzyszący wydarzeniu Sopot Wave w Sopocie. Marka Silk Epoque zaprezentuje zwiewne i eleganckie kreacje stworzone specjalnie na ten pokaz. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji i filmu umieszczonej na social mediach oraz na naszej stronie internetowej.  https://www.facebook.com/Silk-Epoque-by-Olga-Ziemann-219791985217547/  oraz     https://www.instagram.com/silk_epoque_olga_ziemann/

Sesja zdjęciowa nad brzegiem morza

Tego lata mieliśmy przyjemność organizować naszą pierwszą sesję zdjęciową w plenerze. Piaski Łeby były wdzięcznym tłem dla naszego jadwabiu. Natura podkreśliła sensualność naszych materiałów.

M E N U